Haklarını talep etmek için travesti şovunu kazanan Flaman muhafazakar lider

Güncellenmiş

Hıristiyan Demokrat parti CD&V’nin genç başkanı Sammy Madhi, Belçika’daki ‘Make up your mind’ adlı realite şovunda ‘Cindy Envy’ rolüyle göz kamaştırıyor

Sammy Madhi, ‘Kararını Ver’ programında yer alırken.VTM/DPG MEDYA
  • Küresel Bahçe İngiltere’yi terörize eden Amerikan köpekleri

DSÖ. Kendisi Belçika Göç ve İlticadan sorumlu eski Dışişleri Bakanıdır ve geçen yıldan bu yana Flaman Hıristiyan Demokrat partisi CD&V’nin genç başkanıdır.

Ne. Geçen hafta, hayatın her kesiminden kişiliklerin, kimliklerini açıklamadan, 20 kişiye kadar platform ayakkabılarıyla dans ederek ‘drag queen’ gibi davrandıkları, Felemenkçe konuşulan bir televizyon yarışması olan ‘Make up your Mind’a katıldım (ve kazandım) cm.santimetre.

Jüri başkanı Vanessa Van Cartier’in şaşkınlık ve heyecanla yaptığı değerlendirme çok netti: “Bunun için doğmuşsun bebeğim”. Gelişmekte olan sanatçının yanıtı da aynı derecede içten: “Evet, Bebek“Hiç şüphesiz doğal yetenek oradaydı. Sammy Mehdi Hiç yüksek topuklu ayakkabı giymemişti ve sandalyeden zar zor kalkabiliyordu. Ve bir anda, sanki hiçbir şey olmamış gibi set üzerinde ilerledi, şimşekler çekti, 20 santimetrelik platformlardan zarafetle, zarafetle ve bolca ritimle döndü. Yok etmeye hazır, yırtılan bir portakal. Eğer aday galip gelmeseydi, görsel olarak olağanüstü olan görüntünün hiçbir özelliği olmayacaktı. Kararını verVTM ağındaki bir program, Kendisi CD&V partisinin başkanından başkası değilFlaman Hıristiyan Demokrat Partisi.

O Göstermek Bu akıllıca bir kelime oyunudur çünkü İngilizce’de şu anlama gelir: karar vermek, ama aynı zamanda makyaj anlamına da gelir. Politikacının dönüşümü inanılmazdı ve seçilen isim, Cindy Kıskançlık, bir dahi, yüksek sesle okunduğundan beri neredeyse onun politik gücünün kısaltmasıyla aynı geliyor. Mehdi büyüleyiciydi, rahattı, rahattı, gülümsüyordu. Kamera önünde yadsınamaz iletişim becerilerinden yararlanarak dinamiklerle mükemmel bir şekilde bütünleşti.

Flaman toplumu, gezegendeki en ilerici toplum değil, katılımını kabul etmekte bazı sorunlar yaşadı. Ciddi olmadığına, bir siyasetçinin bu tür şeylere kapılmaması gerektiğine, geleneksel değerleri göz ardı ettiğine inanıyorlar. Ancak cevabı açık ve net: “Gösteriler kraliçeleri sürüklemek Amerika Birleşik Devletleri’nde Tennessee’de yasaktırlar. İtalya’da televizyona çıkmaları yasaktır. Belçika’da sahip olduğumuz hakların birçoğunu olduğu gibi kabul ediyoruz, ancak bunu yapmamalıyız. Mücadeleyi kesinlikle sürdürmeliyiz, çünkü bugün drag showları olabilir, yarın ise eşcinsel evlilik olabilir. Mücadeleye devam etmeliyiz ve bunu 20 cm topuklu ayakkabıyla yapabilirsem büyük bir zevkle yapacağım” dedi.

Flaman bir kadın ve Iraklı bir erkeğin oğlu olan Sammy Mehdi (34), siyaset bilimi diplomasına sahip. Partinin Gençlik ve İltica ve Göçten Sorumlu Dışişleri Bakanı’ndan sorumluydu. Haziran 2022’de partisinin bir lunaparkta yaptığı kongreyi %97 oy alarak kazanarak hayatını değiştirdi.

Amaç modernleşmek ve genç seçmene yakınlaşmaktır. Anketler selefinin istifasını zorladı. Ve zincirleme bir şekilde Mehdi’yi hükümetteki görevinden ayrılarak iç yönetime odaklanmaya zorladılar. Birçoğu bunun stratejik olarak en iyisi olmadığını düşünüyordu. Flanders sağa doğru kayıyor ve anketler aşırı sağcı Vlaams Belang’ın (öncüsü yasa dışı ilan edilen ve yakın zamana kadar güvenlik kordonuna tabi tutulan) önde olduğunu gösteriyor. Göç büyük bir sorundur ve şu anda televizyon yarışmalarının galibi, makamında bir politika ile karakterize edilmektedir. sağlam el.

Kökenine rağmen, sürgündeki büyükbabasının ırkçılığına ilk elden maruz kalmış, Mehdi, ülkeye girişlerin kısıtlanmasını ve ülkede yasal olarak bulunma hakkı olmayanların sert bir şekilde takip edilmesini savundu.. Ve neredeyse Hükümeti devirecek olan meşhur açlık grevinde, davacıların dosyalarını inceleyeceğine ve sonra onlara ihanet edeceğine söz verdiğinde en kötü anını yaşadı. Şimdi imajını yıkıyor ama daha önce haklar öncelikli değildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir