Polonya’da bir evin bodrumunda üç bebek ölü bulundu: Bir baba ve kızı cinayetten tutuklandı

Güncellenmiş

Tutuklananlar ömür boyu hapisle karşı karşıya. Bebeklerden ikisi rızaya dayalı ilişkilerin sonucuydu. Üçüncüsü başka bir kız çocuğunun tecavüzünden sonra doğdu

Polis Polonya’nın Czerniki kentinde olay yerinde çalışıyor.Adam WarzawaEFE

sakinleri CzernikiGeçen hafta sonu Polonya’nın kuzeyindeki kasabada meydana gelen en korkunç olaylardan birini öğrendi.

15 Eylül Cuma günü polis sığ bir yere gömülmüş iki bebek cesedi buldu. plastik torbalara sarılmış.

Cumartesi günü polisler bir erkek, bir kadın ve bir baba ile kızı tutukladı. O gün hareketsiz cesedini buldular. üçüncü bir bebek aynı evin bodrum katında ileri düzeyde çürümeye yüz tutmuş durumda.

Piotr Gierask54 yaşında ve Paulina Gierasik20 yaşındaki adam, cinayet ve ensest suçlamasıyla ömür boyu hapis cezasıyla karşı karşıya.

Komşular çeşitli medya kuruluşlarına her ikisinin de kasabada el ele dolaştıklarını söyledi. Ben uyardılar, kızının kafasını tıraş etmişti böylece kimse ona yaklaşmazdı.

İngilizlere göre Günlük postaPiotr ve Paulina dört yıldır romantik bir ilişki içindeydi. Bu rızaya dayanan ilişkiler sonucunda bebeklerden ikisi dünyaya geldi. Üçüncüsü başka bir kız çocuğunun tecavüzünden sonra gelecekti.

Gazeteler pastanede çalışan işçilerin ve gözaltına alınan kadının meslektaşlarının ifadelerini topluyor. Paulia’nın denediğini garanti ediyorlar kilo değişimini gizle hamilelik nedeniyle bol giysiler ve sıkı kemerler giyiliyor.

“Hepimiz hamile olduğunu varsayıyorduk, sanırım beline kemer bağlamıştı bir çeşit korse gibi“diyor bir meslektaşım Süper Ekspres.

Herkes onun üç hafta tatile çıkacağını söylüyor ama o planladığından erken döndü ve değişim çok büyüktü: “Çok daha zayıftım, daha zayıftım ve sürekli yorgundum.”

Başka bir meslektaşım gazeteye güvence veriyor Gerçek “bir çift olarak yaşıyorlar, o babasına adıyla seslendi ve el ele yürüdüler.”

Mariusz DuszyskiGdansk bölge savcılığından kadın, iki kez cinayet işlemek ve babasıyla ensest ilişkiye girmekle suçlandığını belirtti.

“Adam üç cinayetle, bir kez 20 yaşındaki kızıyla ensest ilişkiyle ve bir başka suçlamayla başka bir kızla ensest ilişkiyle suçlandı” diye ekledi. Duszyski

Savcılığa göre, öldürülen çocuklardan ikisi, 20 yaşındaki kızla olan ilişkisinden kaynaklanıyordu. rızaya dayalı ilişki babasıyla.

Üçüncü bebek ise başka bir kızıyla olan ilişkisinden dünyaya geldi. onu seks yapmaya zorlamak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir