Kadınlar voleybol turnuvasında mastürbasyon yapıyormuş gibi yapan Brezilyalı öğrenciler okuldan atıldı

Güncellenmiş

Olayların üniversite binası dışında ve bu tür yarışmalara ilişkin sorumluluğu olmaksızın gerçekleşmesine rağmen kurum, yönetmelikte öngörülen en ağır yaptırımı uyguladı.

Öğrenciler Nisan ayında ‘gösteri’ sırasında.@ale_campelo

Bir grup Brezilyalı üniversite öğrencisi bir simülasyonu gerçekleştirdi. toplu mastürbasyon Kurumun Pazartesi gecesi bildirdiğine göre, kadınların voleybol maçı sırasında eğitim gördükleri eğitim merkezinden atıldılar.

So Paulo eyaletindeki Santo Amaro Üniversitesi (Unisa), düzenlenen spor etkinliği sırasında yaşananları “çok ciddi” olarak değerlendirdi Nisan ayının sonunda ve bu, bazı videoların sosyal ağlarda kitlesel olarak yayılması sayesinde hafta sonu gün yüzüne çıktı.

“Her ne kadar üniversite binası dışında ve bu tür yarışmalara ilişkin sorumluluk üstlenilmese de, kurum bu kuralları uyguladı. öngörülen en ağır yaptırım Rektör Eloi Francisco Rosa imzalı açıklamada, şu ana kadar tespit edilen öğrencilerin okuldan atılmasıyla birlikte yönetmelikte yer alıyor” deniyor ve ihraç edilenlerin sayısından bahsedilmiyor.

Yarışma sırasında, yaklaşık yirmi genç Kurumun kadın voleybol takımı oynarken pantolonunu düşürdü ve cinsel organına dokundu.

Başka bir videoda grubun sahada pantolonları indirilmiş halde koştuğu görülüyor. Tekrarlanan cinsel jestler.

Unisa, açıklamasında konuyu kamu yetkililerine de götürdüğünü kaydetti “hızlı katkıda bulunun diğer soruşturmalarla birlikte”.

Eyaletin Sivil Polisi Pazartesi günü şunu duyurdu: soruşturma açmıştı müstehcen eylemler hakkında ve ilgili üniversitelere şikayet göndermek.

Videolar son günlerde geniş çapta dağıtıldı ve tepkiyi kışkırttı Milli Eğitim ve Kadın Bakanlıkları

“Unise Tıp öğrencilerinin bu tarz tavırları asla normalleştirilemez; kanunun katılığıyla savaştı“, ikinci bakanlığı belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir